Wycieczki rowerowe

Wycieczka rowerowa z GreenEbike Sudety – Sudecka Rowerownia to propozycja przeżycia rewelacyjnej przygody, poznania historii miejsc, obcowania z lokalną przyrodą oraz zapierającymi dech w piersiach widokami. Wycieczki rowerowe z przewodnikiem Wokół Waligóry śladami księżnej Daisy odbywają się w soboty i niedziele o dwóch porach. Przygoda na dwóch kółkach czeka na Was o godz. 11:00 i 15:00. Obowiązują zapisy.

Co zobaczymy po drodze?

Na godzinną wycieczkę wyruszamy na ebike’ach spod legendarnego Schroniska PTTK Andrzejówka. Rower elektryczny i przewodnik rowerowy w cenie mocno promocyjnej… 49 zł a przeżycia bezcenne! Podążamy malowniczą trasą śladami księżnej Daisy, zwiedzając po drodze ruiny starej owczarni i pałacyku myśliwskiego. Panoramy podziwiamy w dwóch rewelacyjnych punktach widokowych. Pętlę wokół Waligóry zamykamy w Andrzejówce, gdzie możecie zjeść obiad i wyruszyć dalej na spacer pieszo albo udać się do Sokołowska – najpiękniejszej wsi dolnośląskiej 2024 roku.

Wycieczka rowerowa z dziećmi?

Zastanawiasz się, czy można wziąć udział w wycieczce razem z dziećmi? Oczywiście. Mamy rowery juniory, przyczepki, foteliki! Dzieciaki korzystały już z naszych rowerów i świetnie dawały sobie na nich radę. Dzięki ebike’om juniorom teraz rodzice razem z dziećmi mogą jeździć po górach. Pamiętajcie, że przed wyprawą udzielamy instrukcji z jazdy i obsługi roweru elektrycznego, a w trakcie wycieczki jesteście razem z przewodnikiem, który w razie czego służy wsparciem. Całym rodzinom zapewniamy masę pozytywnej energii!

Wycieczki rowerowe – zapisy
📞 (+48) 722 252 727
📧 info@greenebikesudety.pl

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem to ciekawy pomysł na letni weekend dla całej rodziny. Odkrywaj Góry Suche, zrób pętlę wokół Waligóry, chłoń widoki.